O 25,0-JO32-B-1V3-1-T1-LF
- 型號描述:
25 MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
- 型號:
- O 25,0-JO32-B-1V3-1-T1-LF
- 品牌:
- Jauch Quartz
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- HCMOS, LVCMOS
- Function
- Enable/Disable
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Voltage - Supply
- 1.8V ~ 3.3V
- Ratings
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 4mA
- Supplier Device Package
- 4-VDFN (3.2x2.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.041" (1.05mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 25 MHz